Pulberkustuti 6kg

40.00 

Kirjeldus

Tulekustuti ABC 6 kg  kustutusefektiivsusega 34A 183B C

 

 

 

1) A-klass – tahkete ja põlemisel hõõguvate ainete kustutamiseks;
2) B-klass – põlevvedelike ja põlemisel sulavate ainete kustutamiseks;
3) C-klass – põlevgaaside kustutamiseks;

Tulekustuti 6 kg ABC on normiks ja nõudeks ettevõttes/ asutuses ning soovituslikult parim abivahend koju, komplektis seinakinnitus. On väga efektiivne ja universaalne tulekustutusvahend – antud toode sobib tahkete ainete, vedelkütuste, gaasi ning elektripinge all olevate seadmete kustutamiseks. Pulberkustutit on lihtne kasutada, kustutamisega saab hakkama nii nooruk, kui ka täiskasvanu.Korduvkasutatav, peale igat kasutuskorda täita. Kaasas kinnitusklamber seinale paigaldamiseks. Pakutav tulekustuti on keskmisest kõrgema efektiivsusklassiga (min 21A 133B C), mida on lubatud Euroopa Liidus turustada. Sobib kasutamiseks nii kõrge tuleohutusriskiga paikades nt tuledööd, tanklad, keemiatööstus jne. Kustutikontrolli ja hooldusjuhendid leiate siit.

Tehnilised näitajad:

  •  EN3, CE, MED

Kaal (neto): 6kg
Kaal (bruto): 9.6kg
Temperatuuri piirid: -30ºC…+60ºC
Tulekahju allikad: 34A(tahked ained), 183B(põlevvedelikud), C(põlevgaasid)
Kasutusaeg: ca 17s
Tulekustutusvahend: Kustutuspulber
Väljastusaine: lämmastik
Kasutamine: Kasutamiseks kodudes, büroodes, suvilates, ladudes või suuremates autodes. Võib kustutada kuni 1000V elektriseadmeid.

TULEKUSTUTI ON VALMISTATUD EUROOPA LIIDUS

Tarnetingimusi palume eelnevalt täpsustada info@kahjuennetus.ee või Telefoni teel 600 36 78. Suuremate koguste korral palun küsida hinnapakkumust kristiina@kahjuennetus.ee

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

P6 BETA Z Technická data BETA

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 52 × 16 × 16 cm
Kustuti asukoht

Kustuti läheb kohta, kus ei ole erilist niiskust, vibratsiooni või temperatuuri kõikumist., Kustuti läheb kohta, kus on niiskust, vibratsiooni või temperatuuri kõikumist.

Sulle võib meeldida ka…